قوانین و مقررات

به منظور ارائه خدمات بهتر و حفظ حقوق کاربران، وب سایت فروش دوره های آموزشی، قوانین و مقررات زیر را تعیین کرده است:

1. محتوای دوره ها: تمامی دوره های آموزشی در این وب سایت، بر اساس مطالب علمی و صحیح تدوین شده‌اند. هرگونه استفاده نادرست از محتوا، به عنوان مثال کپی برداری یا استفاده در جای دیگر، پس از خودداری از پاسخگوئی به شکایات قانونی، باعث لغو حساب کاربر خواهد شد.

2. قابل دسترس بودن: تلاش بر این است که سایت به صورت 24 ساعته در دسترس باشد. با این حال، در صورت بروز مشکل فنی چنانچه نامشخص باشد، سایت مجبور به قطع خدمات خود خواهد شد.

3. پول‌باز: در صورت عدم رضایت کاربر از دوره آموزشی، امکان بازگشت پول وجود دارد. در صورتی که کاربر درخواست بازگشت پول خود را داشته باشد، باید به مدت ۷ روز کاری این درخواست را ثبت کند.

4. حق نسخه‌برداری: هرگونه نسخه‌برداری از محتوای دوره های آموزشی، برای استفاده شخصی و غیر تجاری مجاز است. هرگونه استفاده تجاری از محتوای دوره های آموزشی، بر اساس قانون حق تکثیر، پس از خودداری از پاسخگوئی به شکایات قانونی، باعث لغو حساب کاربر خواهد شد.

5. حق نشر: تمام حق نشر برای محتوای دوره های آموزشی به صاحبان سایت تعلق دارد و هرگونه استفاده از آن برای منافع شخصی چنانچه بدون مجوز صاحبان سایت باشد، پس از خودداری از پاسخگوئی به شکایات قانونی، باعث لغو حساب کاربر خواهد شد.

6.هیزل کد تمام تلاش خود را میکند تا بهترین و با کیفیت ترین محتوا را در اختیار شما کاربر عزیز قرار دهد.

preloader